Coś więcej.

Może to już tylko moje wymysły i może trochę nuda w dni wolne od pracy, ale czasem tak sobie myślę, że chciałabym czegoś więcej.

Dlaczego uważam, że to trochę nie na miejscu? Bo nie powinno mi niczego brakować. Mam chłopaka, znajomych, rodzinę, zaraz idę na studia, a jednak mam wrażenie, że potrzebuję zmiany. Takiej zmiany we mnie, nie w tym wszystkim co mnie otacza.

Najlepsze jest to, że mimo domysłów co to może być za zmiana, mam wrażenie, że podświadomie dobrze to wiem. Wiem o co mi chodzi. To jest najdziwniejsze. No bo skoro się wie, co chce się osiągnąć, to się zazwyczaj to osiąga, prawda?

Jedna myśl nt. „Coś więcej.

  1. Moim zdaniem każdy człowiek powinien chcieć więcej. Oczywiście nie od innych – tyle ile jesteś w stanie dać, tyle otrzymasz. Jeśli nieustannie chcesz więcej, ale OD SIEBIE to wróżę ci dobrą przyszłość. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>